Box na ťažné zariadenie Thule BackSpace XT 9383

Box na ťažné zariadenie Thule BackSpace XT 9383

CENA: 569.00 €

Vrátane DPH
Dostupnosť:

Dočasne nedostupný

Kód tovaru:

9383

Prílohy:
PopisTechnické údaje

Box s uchytením a nosič bicyklov Thule VeloSpace XT 938 alebo 939.

  • Novinka od Thule - 300 l prepravný box Thule BackSpace s montážou na nosič bicyklov Thule VeloSpace XT na ťažné zariadenie.
  • Praktické príslušenstvo na prepravu batožiny, športových potrieb a čohokoľvek čo už sa nezmestí do kufra vašeho vozidla. Ako uvádza Thule - ideálne na prepravu 2 golfových tašiek, či vozíka za bicykel.
  • Box je veľmi skladný vďaka svojej nízkej hmotnosti (8,6 kg) a skladacej konštrukcii.
  • Veľmi jednoduchá montáž bez použitia náradia.
  • Upevnený box na nosiči je v nízkej výške čo uľahčuje nakladanie a vykladanie prepravovaných vecí.
  • Nosič Thule VeloSpace XT je možné sklopiť i s namontovaným boxom Thule BackSpace. Sklopenie nosiča umožní prístup batožinového priestoru vozidla.
  • Pri namontovanom boxe je možné prepravovať ešte 1 bicykel, treba k tomu dokúpiť ale ešte adapter 9382 pre model VeloSpace XT 938 alebo adapter 9392 pre model VeloSpace XT 939.
  • Záruka 5 rokov.
NAJBLIŽŠIA PREDAJŇA

Použite mapu predajcov na vyhľadanie najbližšej predajne.  

VÝHODY PREDAJNÍ
Odporúčame našim zákazníkom navštíviť najbližieho predajcu.

Sortiment strešných nosičov,autoboxov, nosičov bicyklov patrí medzi špecifické produkty vo viacerých pohľadoch. Už základné strešné nosiče treba ladiť podľa príslušenstva, ktoré chcete prepravovať. Bicykle, batožina, lyže - každú prepravu pomocou nosných systémov si treba zladiť s modelom automobilu, aby ste sa nestretli s problémom, že neodvezieť to čo potrebujete alebo vás bude napr. strešný box obmedzovať pri otváraní zadných dverí. Preto vám odporúčame vyšpecifikovať si svoje požiadavky na prepravu a navštíviť naše partnerské predajne,kde vám odborne zdatný predajcovia poskytnú poradenstvo, služby montáže či servisu.  
V košíku sa nachádza celkom: 0 položiek, v celkovej hodnote: 0 Pokračovať >>