Strešný nosič THULE SquareBar 9512/7124 pre SUZUKI Jimny

Strešný nosič THULE SquareBar 9512/7124 pre SUZUKI Jimny

CENA: 139.00 €

Vrátane DPH
Dostupnosť:

Skladom

Kód tovaru:

SNTH8526

PopisTechnické údajePríslušenstvo

Strešný nosič THULE SquareBar 951/7124 pre SUZUKI Jimny

Balenie obsahuje 2 kompletné priečniky pripravené na použitie.

Dodáva sa v demonte a sa skladá z 2 položiek - krabičiek. Thule 951 (4 pätky) a Thule SquareBar 7124 (2 tyče).

Thule 951 - Tieto pätky sú určené pre autá, ktoré majú strechy vybavené odtokovou kovovou drážkou. Výška pätky je 15 cm. Nosnosť až 100 kg. V čiernej farbe. Kombinovať ju možno iba s kovovými tyčami Thule SquareBar. Pätky sa uťahujú ručnými maticami, ktoré sú súčasťou balenia. Uzamykacie ručné matice Thule 527 sú k dispozícii na dokúpenie ako príslušenstvo.

7124 - Thule SquareBar. Kvalitné tyče z galvanizovanej ocele s dĺžkou 135 cm, šírkou 32 mm, výškou 22 mm. Sú potiahnuté polymérovou povrchovou vrstvou pre ochranu voči nárazu. Táto vrstva prispieva ku kvalitnejšiemu uchytenie príslušenstva či nákladov. Na konce tyčí sa pužívajú plastové koncovky. 

 

NAJBLIŽŠIA PREDAJŇA

Použite mapu predajcov na vyhľadanie najbližšej predajne.  

VÝHODY PREDAJNÍ
Odporúčame našim zákazníkom navštíviť najbližieho predajcu.

Sortiment strešných nosičov,autoboxov, nosičov bicyklov patrí medzi špecifické produkty vo viacerých pohľadoch. Už základné strešné nosiče treba ladiť podľa príslušenstva, ktoré chcete prepravovať. Bicykle, batožina, lyže - každú prepravu pomocou nosných systémov si treba zladiť s modelom automobilu, aby ste sa nestretli s problémom, že neodvezieť to čo potrebujete alebo vás bude napr. strešný box obmedzovať pri otváraní zadných dverí. Preto vám odporúčame vyšpecifikovať si svoje požiadavky na prepravu a navštíviť naše partnerské predajne,kde vám odborne zdatný predajcovia poskytnú poradenstvo, služby montáže či servisu.  
V košíku sa nachádza celkom: 0 položiek, v celkovej hodnote: 0 Pokračovať >>